Montaż i pomoc w uzyskaniu dotacji na pompę ciepła - Bochnia | Eko-On

Instalacje fotowoltaiczne z dofinansowaniem w Bochnii

Fotowoltaika i idące z nią w parze pompy ciepła to przyszłość, której nie można powiedzieć NIE. Jeśli jesteś na etapie budowy swojego wymarzonego domu lub przeciwnie, masz już swoje cztery ściany, ale chcesz zmienić system ogrzewania na ten tani i ekologiczny, to nie mogłeś trafić lepiej. Dodając do tego fotowoltaikę, tylko zyskujesz! Eko-on od A do Z zajmie się wszystkim, co związane z alternatywnymi źródłami energii. Zagwarantujemy Ci zamontowanie pompy ciepła i paneli PV, co przełoży się na tanie ogrzewanie oraz odczuwalnie niższe rachunki za prąd – te opcje są najlepsze dla każdego domu, który pragnie być bardziej eko! Sprawdź koniecznie wszystkie korzyści, jakie osiągniesz, decydując się na ogrzewanie domu pompą ciepła.
  • Niesamowita wygoda! Bo powiesz STOP dokładaniu opału i monitorowaniu procesu spalania. Zapomnisz o zimnych porankach, kiedy paliwo opałowe wygaśnie w piecu.
  • Oszczędność czasu! Brak konieczności stałej kontroli pieca przełoży się na więcej chwil dla siebie. Przeznaczysz go na swoje hobby i na co tylko zechcesz!
  • Ekologia w każdym calu! Tani system ogrzewania to nie tylko ekonomiczność, ale też ekologiczność! W końcu nazwa Eko-on zobowiązuje nas do przestrzegania tej zasady.

Zróżnicowane rozwiązania

Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i montażu tego typu systemów. Oferujemy kompleksową usługę, począwszy od analizy Twoich potrzeb, poprzez projekt i instalację, aż po regularny serwis oraz wsparcie techniczne. Jeśli chcesz ogrzewać dom powietrzną pompą ciepła w Bochni, pomożemy Ci zarówno z instalacją, jak i uzyskaniem dofinansowania! Zależy nam na tym, aby proces inwestycji w te innowacyjne rozwiązania był dla Ciebie jak najbardziej bezproblemowy, a także wygodny.

Instalacja paneli PV oraz pompy ciepła. Bochnia i okolice

Obszar naszego działania to woj. małopolskie, w tym m.in. Bochnia. To tutaj zrealizowaliśmy już wiele zleceń, a zadowoleni klienci polecają nas dalej – co niesamowicie nas cieszy! Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich osób zainteresowanych przejściem na wydajne, ekonomiczne i pozytywnie wpływające na środowisko ogrzewanie elektryczne. Bochnia to Twoje miasto? W takim razie nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z nami! Zamontujemy pompy ciepła oraz uruchomimy układ solarny, żeby obniżyć Twoje rachunku za energię! Montaż pompy ciepła powietrze-powietrze nie bez przyczyny staje się coraz popularniejszy na terenie Bochni!

Dotacja na pompę ciepła? Uzyskasz ją dzięki nam!

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu i to nie tylko w zakresie montażu pompy ciepła. Obawiasz się kosztów inwestycji? Nie wiesz, w jaki sposób uzyskać dofinansowanie lub dotację na pompę ciepła? Pomożemy! Nie zostawimy Cię samego ani na etapie planowania, ani wykonawstwa. Wspólnie przejdziemy przez proces złożenia niezbędnych dokumentów w celu uzyskania jak najkorzystniejszej ceny. W końcu zależy nam na tym, abyś był zadowolony w każdym aspekcie! Instalacja pompy ciepła po uzyskaniu stosownego dofinansowania/dotacji będzie już tylko formalnością.

Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w pakiecie — postaw na nas!

Zdecyduj się na Eko-on, a gwarantujemy, że nie pożałujesz tej decyzji. Zamontowanie pompy ciepła oraz uzupełnienie budynku o solarne źródło energii to kroki ku lepszej przyszłości Twojej, a także środowiska. Stawiając na nas, zyskujesz pewność co do jakości systemu ogrzewania i wydajności paneli PV. Poza tym po zakończonej realizacji nie znikniemy bez śladu… Dokonujemy też regularnych przeglądów instalacji oraz pomp ciepła, zarówno jeśli chodzi o te typu powietrze-powietrze, jak i inne. Czekamy właśnie na Ciebie. Bochnia oraz okolice – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!
Umów się już teraz na spotkanie z naszym przedstawicielem, by uzyskać szczegółowe informacje dot. fotowoltaiki, pompy ciepła powietrze-powietrze oraz innych systemów elektrycznego i ekologicznego ogrzewania w Bochni. Pomożemy we wszystkim, również w wypełnianiu wniosków! Eko-on to droga do przyszłości!

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu!
Bezpłatnie zrobimy audyt i obliczymy zwrot z inwestycji. Pomożemy w doborze
odpowiedniego systemu fotowoltaicznego dla Twoich potrzeb!

    Lub skorzystaj z poniższych form kontaktu