Instalacje pomp ciepła i fotowoltaiki - Myślenice, Pcim, Dobrzyce | Eko-On

Tani system ogrzewania domu w Myślenicach, Sułkowicach i Dobczycach — montaż pompy ciepła

Zajmujemy się montażem najwyższej jakości pomp ciepła, które bez wątpienia można uznać za tani, a także ekologiczny system ogrzewania. Proponujemy wstępną analizę obecnego stanu układu grzewczego, jak również zaprojektowanie nowego – zgodnego z założeniami oraz wymaganiami klienta. Zapewniamy, że każdą instalację pompy ciepła przeprowadzamy z ogromnym zapałem, zaangażowaniem, a także mając na uwadze wszelkie obowiązujące normy z tym związane. Ponadto będziemy w stanie zająć się nie tylko założeniem pompy ciepła, ale także montażem fotowoltaiki – to najczęściej wybierane połączenie w Myślenicach, Sułkowicach, Dobczycach i okolicy! Co nas wyróżnia?
 1. Szybkość montażu,
 2. terminowość,
 3. profesjonalizm,
 4. fachowe doradztwo,
 5. kompleksowość usług,
 6. szeroka wiedza z zakresu integracji działania pompy z fotowoltaiką.

Dlaczego warto zamontować pompę ciepła?

Dofinansowanie na instalację fotowoltaiki i pompy ciepła w Myślenicach oraz Sułkowicach

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym oddającym energię pozyskaną ze środowiska do instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Jeśli zastanawiasz się, na jaki jej rodzaj postawić, to jednym z tych najpopularniejszych jest pompa powietrze-powietrze – my ją dla Ciebie zamontujemy! Instalacja pompy ciepła przez naszą firmę w Myślenicach, Dobczycach czy Sułkowicach to rozwiązanie, które nie obciąży całkowicie Twojego budżetu. Poza tematem montażu warto zaznajomić się również z dostępnymi formami dotacji, a także dofinansowań na pompę ciepła (np. powietrze–powietrze), gdyż są one jak najbardziej możliwe, m.in. w ramach programu Czyste Powietrze, i będą doskonałym rozwiązaniem na terenie Myślenic, Dobczyc czy miejscowości ościennych. Nie przepłacaj!

Założenie pompy ciepła niesie ze sobą wiele korzyści, do których zaliczają się:

 • niskie koszty ogrzewania, a także przygotowania ciepłej wody,
 • niezależność jej działania od warunków panujących na zewnątrz,
 • brak konieczności inwestowania w opał,
 • brak potrzeby budowy komina,
 • produkcja własnego prądu oraz ciepła.

Tanio i ekologicznie – postaw na montaż pompy ciepła w Myślenicach, Sułkowicach oraz Dobczycach

Tanie, a także ekologiczne ogrzewanie domu powietrzną pompą ciepła stanowi gwarancję niezawodności, niskich kosztów oraz skuteczności. Zajmiemy się jej profesjonalną instalacją. Należy podkreślić, że pompa nie emituje żadnych zanieczyszczeń (spalin, dymu czy popiołu), dzięki czemu jest przyjazna środowisku. Stanowi przyszłościowe rozwiązanie, które się po prostu opłaca! Co więcej, decydując się na pompę ciepła, warto pomyśleć od razu o podłogowym ogrzewaniu elektrycznym, które dodatkowo zwiększy jej wydajność, a tym samym zmniejszy koszty eksploatacji. Ogrzewanie domu pompą ciepła jest bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż chociażby instalacja kotła elektrycznego – montaż w Myślenicach, Dobczycach, Sułkowicach czy w miejscowościach ościennych będzie stanowić istotną inwestycję w komfort mieszkalny, redukcję kosztów oraz przyczyni się do korzystnego wpływu na środowisko naturalne!

Gdzie działamy?

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię założenie pompy ciepła, czy fotowoltaiki w Myślenicach, Dobczycach lub Sułkowicach – będziemy w stanie Ci pomóc! Ponadto nie ograniczamy się tylko do tych miejscowości, gdyż swoje usługi świadczymy na terenie całego woj. małopolskiego,. Pomożemy również uzyskać odpowiednie dofinansowania. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie montażu pompy ciepła bądź zagadnień z zakresu fotowoltaiki zachęcamy do kontaktu.

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu!
Bezpłatnie zrobimy audyt i obliczymy zwrot z inwestycji. Pomożemy w doborze
odpowiedniego systemu fotowoltaicznego dla Twoich potrzeb!

  Lub skorzystaj z poniższych form kontaktu