Falowniki fotowoltaiczne

Falownik fotowoltaiczny to serce całej instalacji PV. To dzięki niemu energia pobrana przez panele przetwarzana jest na prąd zmienny, czyli ten wykorzystywany przez nas do zasilania urządzeń elektrycznych. Rodzajów falowników jest wiele – różnią się one ze względu na ilość obsługiwanych faz (np. 1- lub 3-fazowe), specyfikę pracy (np. podłączane do sieci, niepodłączane lub mieszane, czyli falowniki hybrydowe), izolację oraz moc. Dobrej jakości falownik kontroluje i monitoruje parametry pracy sieci, co niweluje ryzyko awarii, a dodatkowo pozwala na zwiększenie ilości uzyskiwanej energii.

Falowniki renomowanych producentów

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie falowniki sprawdzonych i godnych polecenia producentów. Do dyspozycji pozostaje kilka wariantów urządzenia. Proponujemy m.in. falownik SolarEdge, SMA, GoodWe, Fronius, Kaco, Huawei czy Solplanet o niższej mocy: 3 kW, 4 kW, 5 kW, 6 kW, 7 kW, jak również wyższej: 8 kW, 9 kW, 10 kW, 15 kW, a nawet 20 kW lub 50 kW. Oferowane produkty różnią się nie tylko mocą, lecz także innymi, wspomnianymi wcześniej parametrami. W zależności od Twoich potrzeb możemy doradzić na przykład inwerter (falownik) Fronius, 3, 4 czy 10 kW 3-fazowy bądź inny, równie skuteczny falownik fotowoltaiczny hybrydowy z baterią.

Innowacyjne rozwiązanie dla Twojej instalacji

Falowniki, które wykorzystujemy na terenie Krakowa, to znakomite rozwiązania, które przekształcają energię słoneczną w prąd dostępny do użytku w Twoim domu lub firmie. Sam falownik Fronius 4 kW 3-fazowy to produkt o imponującej mocy, który zapewnia nie tylko efektywność, ale także niezawodność w konwersji energii słonecznej na prąd elektryczny! Do wyboru masz także falowniki Kaco i Fronius o większej mocy, jak chociażby 9 czy 10 kW – gwarantujemy, że wszystkie charakteryzują się doskonałą wydajnością oraz wykorzystują każdy promień słońca! Wybierając falowniki Kaco i Fronius, inwestujesz w wydajność, niezawodność i kontrolę nad swoim systemem fotowoltaicznym w Krakowie. To doskonały wybór dla tych, którzy poszukują maksymalnej wydajności, a także długotrwałego działania.

Innowacyjne rozwiązanie dla Twojej instalacji

Oprócz wymienionych wyżej producentów typu Fronius czy Solplanet w swojej ofercie posiadamy także falowniki Zeversolar, Solax, Sofar Solar (również produkty w wersji Hyd), a także renomowanych Sungrow, Victron Energy czy AISWEI. Każdy sprzedawany falownik hybrydowy, tudzież o innej specyfice pracy, ma kilka modeli. Dla przykładu falownik Foxess dostępny jest w wersjach T5, T6, T8, T10 czy All in One. Inwertery SMA mają np. modele STP oraz Core 1, a Huawei Sun2000 i High Current.
Jeśli masz wątpliwości, który falownik sprawdzi się do Twojej instalacji – czy będzie to Solplanet, czy może Fronius Symo – zadzwoń do nas. Wspólnie sprawimy, że fotowoltaika będzie działała wydajnie. Montujemy falowniki w Krakowie, a także całym województwie małopolskim i chętnie pomożemy Ci przy wyborze modelu.

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu!
Bezpłatnie zrobimy audyt i obliczymy zwrot z inwestycji. Pomożemy w doborze
odpowiedniego systemu fotowoltaicznego dla Twoich potrzeb!

    Lub skorzystaj z poniższych form kontaktu