Fotowoltaika i pompy ciepła z montażem - Nowy Targ | Eko-On

Fotowoltaika w powiecie nowotarskim

Gdzie znajdziesz niezawodne panele fotowoltaiczne? W naszej ofercie, którą kierujemy do wszystkich osób z powiatu nowotarskiego oraz okolic. Dzięki takiemu rozwiązaniu niejedna osoba zaoszczędzi pieniądze i zyska na niezależności. Oprócz tego fotowoltaika to propozycja również dla tych, którzy cenią sobie ekologiczne źródła pozyskiwania energii. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i inwestorów. Chętnie pomożemy w doborze konkretnych paneli, a fachowcy sprawnie zamontują całą instalację. Potrzebujesz wsparcia w uzyskaniu dotacji? Pomożemy i w tym. Wiemy bowiem, że zakup paneli fotowoltaicznych to lokata, w którą warto zainwestować. Fotowoltaika z montażem jest dostępna dla wszystkich osób z Nowego Targu, a jeśli masz już pompę ciepła, to nie zwlekaj! Oba te systemy, to gwarancja zaoszczędzonych pieniędzy!

Fotowoltaika z montażem w Nowym Targu

Naszą misją jest zapewnienie klientom z Nowego Targu i okolic obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego proponujemy panele fotowoltaiczne renomowanych producentów, które w późniejszym czasie instalujemy na dachu bądź gruncie. Na wydajność własnej elektrowni słonecznej ma wpływ szereg czynników, którymi są: warunki słoneczne, temperatura, zacienienia, zabrudzenia, a także kierunek ułożenia instalacji. Jesteśmy tego świadomi! Każdą taką inwestycję dokładnie sprawdzamy. Pragniemy, by nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z naszych usług. Moc fotowoltaiki oraz jej ostateczny koszt z montażem zawsze obliczane są indywidualnie pod klienta. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Nasza firma posiada profesjonalnych doradców, którzy z pewnością udzielą wszystkich odpowiedzi z zakresu wyboru i montażu fotowoltaiki.

Fotowoltaika i pompa ciepła — idealne rozwiązanie dla osób z Nowego Targu

Połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną to jedno z coraz częściej wybieranych rozwiązań na rynku w wielu miejscach w Polsce, w tym w Nowym Targu. Obydwa te systemy pozwalają obniżyć rachunki nie tylko za prąd, ale też za ogrzewanie. Jednak trzeba pamiętać o tym, że jest to efektywne wówczas, gdy produkcja energii elektrycznej nie będzie mniejsza od jej zużycia. Bez obaw! My to wszystko sprawdzimy! Nasi doświadczeni specjaliści pomogą oszacować koszty i przedstawią plan, dzięki któremu inwestycja w pompę ciepła oraz fotowoltaikę na pewno się opłaci. Korzyści, jakie przynoszą ze sobą te dwa systemy, przedstawimy poniżej.

Fotowoltaika i pompa ciepła w Nowym Targu — korzyści:

  • wzrost wartości nieruchomości;
  • mniejsze rachunki za prąd i ciepło;
  • wygodna oraz bezproblemowa obsługa systemu;
  • brak kosztów inwestycyjnych związanych z kominem, kotłownią czy magazynem opału;
  • brak problemów z podłączeniem do sieci gazowniczej i związanych z tym kosztów;
  • szybszy zwrot kosztów inwestycji przy jednoczesnym montażu instalacji PV wraz z pompą ciepła;
  • troska o klimat oraz likwidację smogu.
Zakup oraz montaż kompletnej instalacji jest dość wysoki, ale zarówno na panele fotowoltaiczne, jak i pompy ciepła można uzyskać szereg dotacji. Ostateczny koszt kompletnego systemu może różnić się też w zależności od wyboru urządzenia, a także dodatkowych opcji. Niemniej jest to rozwiązanie bardzo opłacalne. Już w ciągu 10 lat koszt tej inwestycji może się zwrócić. Dlatego zachęcamy już teraz wszystkich zainteresowanych z Nowego Targu do kontaktu — fotowoltaika i pompa ciepła z montażem powinny iść ze sobą w parze!

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu!
Bezpłatnie zrobimy audyt i obliczymy zwrot z inwestycji. Pomożemy w doborze
odpowiedniego systemu fotowoltaicznego dla Twoich potrzeb!

    Lub skorzystaj z poniższych form kontaktu