Ogrzewanie elektryczne - pompa ciepła z montażem - Michałowice | Eko-On

Ekologiczne ogrzewanie pompą ciepła — Michałowice

Każdy, kto pragnie zmniejszyć koszty ogrzewania budynku, powinien przemyśleć zamontowanie pompy ciepła. To niezawodne i ekologiczne urządzenie może zapewnić niższe rachunki nawet przez 50 lat. Dobrym pomysłem jest połączenie pompy ciepła z elektrownią fotowoltaiczną. Taka inwestycja wiąże się z jeszcze większymi oszczędnościami, a także jest rozwiązaniem wyjątkowo przyjaznym środowisku.
Ogrzewanie domu pompą ciepła jest możliwe, ponieważ urządzenie to wykorzystuje energię cieplną znajdującą się w naturalnych pokładach — w ziemi, powietrzu czy wodzie. Wewnątrz instalacji dochodzi do przemian fizycznych, takich jak: parowanie, sprężanie, skraplanie, a także rozprężanie, które umożliwiają działanie pompy.

Jakie zalety ma założenie pompy ciepła?

  • Brak konieczności posiadania komina, a także kotłowni.
  • To jedno z najtańszych źródeł ciepła.
  • Wymaga minimalnej obsługi.
  • Inwestycja zwraca się już w ciągu 5 do 7 lat.
  • Przy prawidłowym użytkowaniu żywotność urządzenia może wynosić nawet 50 lat.
  • Możliwość nie tylko ogrzewania, ale i ochładzania pomieszczeń.
  • Ekologiczny charakter.
  • Możliwość otrzymania dotacji na pompę ciepła.

Profesjonalna instalacja pompy ciepła

Warunkiem, jaki trzeba spełnić, by cieszyć się z dobroci pompy ciepła, jest jej właściwe zamontowanie. Odpowiednio zaprojektowany układ zapewnia działanie przez długie lata. Ważny jest też stan budynku, w którym chcemy zamontować urządzenie. Z tego powodu działania te należy oddać w ręce specjalistów. My jako fachowcy funkcjonujący na rynku od lat proponujemy wstępną analizę obecnego stanu układu grzewczego, a także sporządzamy projekt stworzony zgodnie z wytycznymi klienta. Jeśli masz wątpliwości, odezwij się do nas! Wszystko wyjaśnimy i wykonamy swoją pracę kompleksowo! Montujemy urządzenia na terenie powiatu pruszkowskiego, m.in. w Michałowicach.

Pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna

Jako firma od lat działająca na rynku energii odnawialnej wiemy, że połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnych, ekologicznych i oszczędnych systemów grzewczych. Pompa wymaga bowiem prądu. My oferujemy panele fotowoltaiczne, które są kompatybilne z pompami ciepła. Takie połączenie daje korzyści finansowe, ekologiczne oraz zapewnia większą niezależność energetyczną. Gwarantujemy, że to inwestycja, która przyczynia się do redukcji emisji gazów cieplarnianych, jednocześnie zmniejszając koszty związane z energią elektryczną.

Różne kombinacje ekologicznego ogrzewania

W przypadku gdy wybieramy układy pompy ciepła powietrze-powietrze, które zasilane są prądem generowanym przez elektrownie PV, możemy postawić na wiele różnych kombinacji. Jedną z alternatyw lub dodatkowych metod ogrzewania jest system podłogowego ogrzewania elektrycznego wykorzystujący odnawialne źródła energii. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta możliwe jest ogrzewanie domu pompą ciepła, przy jednoczesnym częściowym wykorzystaniu ogrzewania elektrycznego.
Decydując się na pompę ciepła, możemy cieszyć się wieloma korzyściami. Jesteś zainteresowany ekologicznym ogrzewaniem? Skontaktuj się z nami! Zamontujemy urządzenie w powiecie pruszkowskim, m.in. w Michałowicach, i nie tylko.

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu!
Bezpłatnie zrobimy audyt i obliczymy zwrot z inwestycji. Pomożemy w doborze
odpowiedniego systemu fotowoltaicznego dla Twoich potrzeb!

    Lub skorzystaj z poniższych form kontaktu