O NAS

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Panele słoneczne

Postaw na wiedzę i doświadczenie!

Jesteśmy firmą działającą w branży odnawialnych źródeł energii. Stosowane przez nas rozwiązania gwarantują znaczące oszczędności i poprawę otaczającego nas środowiska.
Dzięki młodej i świetnie wykwalifikowanej kadrze, połączonej z bardzo wysoką jakością oferowanych produktów, firma Eko-On jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych.

 

Koszt fotowoltaiki uzależniony jest zapotrzebowania na energię, miejsca instalacji oraz samego doboru zestawu fotowoltaicznego, którego najważniejszymi elementami są moduły fotowoltaiczne i falownik.
Moc paneli fotowoltaicznych dobierana jest na podstawie analizy rachunków za prąd
i prognozowanego zużycia energii.
Każdy moduł fotowoltaiczny może znacząco różnić się od siebie, mocą, wytrzymałością a także samym wyglądem – dlatego tak istotnym jest odpowiedni ich wybór. 

Dla domu: Pomagamy w wyborze odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej, doborze finansowania (kredyty na fotowoltaikę), dofinansowania (Mój prąd, Czyste powietrze, ulga termomodernizacyjna i inne bieżące).
Na bieżąco monitorujemy nowelizacje ustaw rozszerzających wsparcie dla prywatnych inwestorów w odnawialne źródła energii 

Dla firm:  Dokładnie analizujemy możliwości instalacyjne i inwestycyjne fotowoltaiki, pomagamy z uzyskaniu leasingu na możliwie najlepszych warunkach oraz dotacji dla firm. 

Eksperci

W dziedzinie fotowoltaiki

Fotowoltaika

Cała przyjemność po naszej stronie!

Nasza praca jest dla nas przyjemnością, dlatego staramy się, aby każdy następny dzień był lepszy od poprzedniego.
Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, a największym dla nas sukcesem jest zadowolenie naszych klientów.

Posiadamy własne ekipy montażowe dzięki czemu na bieżąco możemy monitorować cały proces 
– od projektu po odbiór instalacji fotowoltaicznej. 

Leasing instalacji fotowoltaicznych
już dostępny!

Leasing instalacji fotowoltaicznych przeznaczony jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek, fundacji, stowarzyszeń, osób posiadających gospodarstwo rolne oraz dla jednostek Samorządu Terytorialnego. Więcej w zakładce LEASING.

Elektrownie fotowoltaiczne

OPROCENTOWANIE TYLKO

4 %

MIESIĘCZNIE!

Kredyt na fotowoltaikę

Kredyt ratalny przeznaczony jest dla osób fizycznych na sfinansowanie zakupu elektrowni fotowoltaicznej. To korzystna oferta, w której nie wymaga się wpłaty własnej, kwota udzielanego kredytu sięga od 300 zł do 60 000 zł, a okres kredytowania może wynieść nawet 120 miesięcy.

Zobacz nasze elektrownie fotowoltaiczne

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu!
Bezpłatnie zrobimy audyt i obliczymy zwrot z inwestycji. Pomożemy w doborze
odpowiedniego systemu fotowoltaicznego dla Twoich potrzeb!