Rozwiązania

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

ROZWIĄZANIA
OPARTE NA DOŚWIADCZENIU

Pełne wsparcie

w montażu elektrowni fotowoltaicznej

Jesteśmy firmą działającą w branży OZE, czyli odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji elektrowni fotowoltaicznych  zarówno na potrzeby domów jednorodzinnych jak i budynków przemysłowych i użyteczności publicznej. Ponadto budujemy także farmy fotowoltaiczne, korzystając ze sprawdzonych systemów fotowoltaicznych. To co wyróżnia nas na tle innych firm z branży to wykonywanie wszystkich instalacji od A do Z. Co to znaczy? Realizacja każdego zadania dzieli się na kilka etapów.

eko-on-elektrownie-fotowoltaiczne
darmowa-konsultacja-instalacji-fotowoltaicznej

Konsultacja i projekt

To pierwszy i najważniejszy etap całego przedsięwzięcia, podczas którego nasi specjaliści sprawdzają możliwości montażowe i na tej podstawie dobierają odpowiednią moc zestawu fotowoltaicznego oraz jego umiejscowienie. Następnie, wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, przygotowują projekt instalacji fotowoltaicznej oraz obliczają ilość energii, jaką wyprodukuje elektrownia fotowoltaiczna. 

montaz-elektrowni-fotowoltaicznej

Montaż, uruchomienie
i przyłączenie instalacji fotowoltaicznej

Jako jedna z niewielu firm na rynku nie korzystamy
z podwykonawców – posiadamy własne ekipy montażowe oraz instalatorów, którzy fachowo zamontują Państwa instalacje fotowoltaiczne. Naszą wiedzę
i doświadczenie potwierdza Certyfikat Instalatora Odnawialnych Źródeł  Energii wydany przez Urząd Dozoru Technicznego.
Przygotowujemy również całą dokumentację wymaganą przez Zakład Energetyczny do przyłączenia mikroinstalacji fotowoltaicznej, który na własny koszt wymienia obecny licznik na dwukierunkowy, zliczający również energię produkowaną w elektrowni fotowoltaicznej.

korzystne-finansowanie-fotowoltaiki

Finansowanie zakupu elektrowni fotowoltaicznej

Aby pomóc w sfinansowaniu instalacji fotowoltaicznej, oferujemy naszym Klientom niepowiększający zadłużenia leasing, rozłożenie płatności na dogodne raty z niskim oprocentowaniem oraz pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na zakup i montaż elektrowni fotowoltaicznej. 

monitoring-pracy-elektrowni-fotowoltaicznej

Monitoring pracy systemu fotowoltaicznego

Jeżeli jest taka możliwość podłączamy instalację fotowoltaiczną do Internetu, dzięki czemu możemy zdalnie monitorować jej pracę i szybciej diagnozować ewentualne problemy przez cały okres eksploatacji.
Nasi Klienci również mają możliwość w każdej chwili sprawdzić działanie swojej instalacji korzystając ze smartfona, tabletu lub komputera

slonce-darmowy-prad-fotowoltaika

Sprawdzone systemy na instalacje fotowoltaiczne

W naszych realizacjach stosujemy pewne rozwiązania, dzięki którym instalacje fotowoltaiczne pracują najbardziej wydajnie przez wiele lat. Są to między innymi:

Moduły fotowoltaiczne firm:

Sharp, LG, Bruk-Bet Solar, Longi Solar, Boviet, Sunpower, Exe Solar, Munchen Solar, Aleo, JA Solar, Jinko, SolarWorld, Selfa i inne.

Falowniki fotowoltaiczne firm:

SMA, SolarEdge, Fronius, Zeversolar, Kaco, Steca, ABB, Growatt, Goodwe i inne.

Nasze doświadczenie

eko-on

2 +
instalacji fotowoltaicznych
500 +
Paneli fotowoltaicznych
1
kWh każdego dnia

Opinie o EKO-ON

Co mówią nasi klienci?

Polecam EKO-ON!!! Zrobili u mnie instalację w 3 dni. Bez problemów, rzetelnie, fachowo ! A Pan Piotr - fachowiec "Prima Sort". Polecam i pozdrawiam
Dariusz
Opole
Ekipa ogarnęła temat. Instalacja o mocy 7,4 kWp (falownik 7 kWp) działa bez problemu. Przez sam kwiecień wyprodukowała 1100 kWh, a porównując to z innymi instalacjami o takiej mocy w Polsce to jestem w czołówce 🙂
Łukasz
chmielnik
Firma solidna, szczerze polecam, wszystko wykonane wykonanie perfekt!
Magdalena
Pleśna
Dziękuję za profesjonalne doradztwo i mega wykonanie. Bez żadnych obaw będę polecał!
Erwin
jasień

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu! Z chęcią pomożemy w doborze
odpowiedniego systemu fotowoltaicznego dla Twoich potrzeb!