Instalacje fotowoltaiczne

ROZWIĄZANIA OPARTE NA WIEDZY I DOŚWIADCZENIU

Pełna obsługa instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy firmą działającą już 8 lat w branży OZE, czyli w odnawialnych źródłach energii. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji elektrowni fotowoltaicznych zarówno na potrzeby domów jednorodzinnych, firm, jak i budynków przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Ponadto budujemy, a także projektujemy farmy PV, korzystając ze sprawdzonych systemów fotowoltaicznych.
To, co wyróżnia nas na tle innych firm z branży, to kompleksowe wykonywanie wszystkich instalacji PV, czyli paneli fotowoltaicznych. Stawiamy na te od cenionych na rynku firm takich jak:
 • Kensol,
 • AstroEnergy,
 • Bruk-Bet,
 • Phono Solar,
 • Ulica Solar,
 • Trina Solar,
 • SunPower,
 • Sharp (o mocy 275 W),
 • JA Solar (o mocy 540 W),
 • LG (o mocy 400 W),
 • Risen (o mocy 500 W),
 • Suntech (o mocy 540 W),
 • Jinko (o mocy 545 czy 550 W),
 • Hyundai (o mocy 435, 440 i 485 W),
 • Longi Solar (o mocy: 370, 375, 410, 445, 450, a także 455 W).
Realizacja każdego zadania z zakresu fotowoltaiki, w tym podłączenia zestawu paneli fotowoltaicznych z akumulatorem, dzieli się na kilka etapów.
eko-on-elektrownie-fotowoltaiczne
Nasze doświadczenie

eko-on

500 +
Paneli fotowoltaicznych
1
kWh średnio każdego dnia
2 +
instalacji fotowoltaicznych
darmowa-konsultacja-instalacji-fotowoltaicznej

Konsultacja i projekt

To pierwszy i najważniejszy etap całego przedsięwzięcia związanego ze zdecydowaniem się na ogniwa fotowoltaiczne (tzw. fotoogniwa), podczas którego nasi specjaliści sprawdzają możliwości montażowe na dachu czy gruncie. To na ich podstawie dobierają odpowiednią moc zestawu fotowoltaicznego oraz najlepsze panele solarne (baterie słoneczne), np. od takich firm jak Sharp, Selfa, TAURON czy Bruk-Bet. Stawiamy głównie na polskich producentów paneli słonecznych, ale również nie zamykamy się na propozycje światowe.
Następnie wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, nasi specjaliści przygotowują projekt instalacji fotowoltaicznej oraz obliczają ilość energii, jaką wyprodukuje elektrownia fotowoltaiczna (można ich również zapytać o przewidywany czas zwrotu za tę inwestycję).
montaz-elektrowni-fotowoltaicznej

Montaż, uruchomienie
i przyłączenie instalacji fotowoltaicznej

Jako jedna z niewielu firm na rynku nie korzystamy z usług podwykonawców — posiadamy własne ekipy montażowe oraz instalatorów, którzy fachowo montują panele fotowoltaiczne (PV).
Naszą wiedzę, a także doświadczenie z zakresu montażu paneli fotowoltaicznych z magazynem, czyli inaczej bankiem energii, potwierdza Certyfikat Instalatora Odnawialnych Źródeł Energii, wydany przez Urząd Dozoru Technicznego.
Przed rozpoczęciem montażu paneli fotowoltaicznych z baterią przygotowujemy również całą dokumentację wymaganą przez Zakład Energetyczny (grupę PGE) do przyłączenia instalacji fotowoltaicznej. Wymienia ona na własny koszt obecny licznik na ten dwukierunkowy, zliczający również energię produkowaną w elektrowni fotowoltaicznej.
korzystne-finansowanie-fotowoltaiki

Finansowanie zakupu elektrowni fotowoltaicznej

Aby pomóc w sfinansowaniu instalacji fotowoltaicznej, oferujemy naszym Klientom niepowiększający zadłużenia leasing (firmy), a także rozłożenie płatności na dogodne raty z niskim oprocentowaniem. Ponadto w przypadku leasingu na fotowoltaikę pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania na zakup i montaż elektrowni fotowoltaicznej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia naszej siedziby, która znajduje się niedaleko Krakowa.
monitoring-pracy-elektrowni-fotowoltaicznej

Monitoring pracy systemu fotowoltaicznego

Jeżeli jest taka możliwość, instalację fotowoltaiczną (do c.w.u. bądź do ogrzewania całego domu) podłączamy do Internetu, dzięki czemu możemy zdalnie monitorować jej pracę i szybciej zdiagnozować ewentualne problemy przez cały okres eksploatacji.
Nasi klienci mają również możliwość w każdej chwili sprawdzić działanie swojej instalacji fotowoltaicznej przeznaczonej dla domu lub firmy, korzystając z telefonu, tabletu lub komputera.
slonce-darmowy-prad-fotowoltaika

Sprawdzone komponenty instalacji fotowoltaicznej

W naszych realizacjach stosujemy pewne rozwiązania, dzięki którym instalacje (on-grid czy off-grid), czyli panele fotowoltaiczne, pracują wydajnie przez wiele lat.

Moduły (panele) fotowoltaiczne firm:

Sharp, LG, Bruk-Bet Solar, WattPower, Longi Solar, Winaico, Panasonic, Canadian Solar, BB ECO, Heckert SolarBoviet, Sunpower, Exe Solar, Trina Solar (z serii Vertex), Munchen Solar, Aleo, JA Solar, Jinko, SolarWorld, Selfa, ML System, Q-Cells, REC Solar, Meyer Burger, Futura Sun, Risen Energy, EXE Solar, AstroEnergy, GCL, Seraphim, Bauer, Hyundai, Phono Solar, Ulica Solar, Axitec, Heurener, Viessmann, Kensol i inne.

Falowniki – inwertery fotowoltaiczne firm:

SMA, SolarEdge, Fronius, Zeversolar, Kaco, Steca, ABB, Growatt, Goodwe, Afore, Hoymiles, Sofar Solar, Solax, Delta, Enphase, Schneider i inne.
Podłączenie fotowoltaiki nie stanowi dla nas problemu. Jesteś zainteresowany montażem paneli słonecznych w okolicy Krakowa? Postaw na nas! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zajmiemy się wszystkim, byś Ty nie musiał się o nic martwić.

UBEZPIECZENIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ
W STANDARDZIE

Fotowoltaika ubezpieczenie

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu!
Bezpłatnie zrobimy audyt i obliczymy zwrot z inwestycji. Pomożemy w doborze
odpowiedniego systemu fotowoltaicznego dla Twoich potrzeb!

  Lub skorzystaj z poniższych form kontaktu

  Opinie o EKO-ON
  Polecam EKO-ON!!! Zrobili u mnie instalację w 3 dni. Bez problemów, rzetelnie, fachowo ! A Pan Piotr - fachowiec "Prima Sort". Polecam i pozdrawiam
  Dariusz
  Opole
  Ekipa ogarnęła temat. Instalacja o mocy 7,4 kWp (falownik 7 kWp) działa bez problemu. Przez sam kwiecień wyprodukowała 1100 kWh, a porównując to z innymi instalacjami o takiej mocy w Polsce to jestem w czołówce 🙂
  Łukasz
  chmielnik
  Firma solidna, szczerze polecam, wszystko wykonane wykonanie perfekt!
  Magdalena
  Pleśna
  Dziękuję za profesjonalne doradztwo i mega wykonanie. Bez żadnych obaw będę polecał!
  Erwin
  jasień